Hakkımızda

Ertual Akademi Yayıncılık Ulusal Tanınmış Yayınevi kategorisinde olup, yayınladığı kitaplar; Yükseköğretim  Kurumlarının kataloglarında yer almaktadır.

Şu ana kadar 535 yerli ve yabancı yazarın teveccüh ettiği yayınevimiz kitap yayınlamak isteyen siz değerli yazarların da hizmetindedir.

“EN İYİLERİN AKADEMİSİ”

ERTUAL AKADEMİ alanındaki en iyi akademisyenler ile profesyonel eğitim-öğretim merkezi öğreticilerinin işbirliği yaparak oluşturdukları, gerek araştırma kitabı, gerek ders kitabı ve gerekse de sınava hazırlık kitaplarını minimum hata ve en güncel bilgilerle okuyucularına ulaştırma gayretinde olan bir akademidir.

ERTUAL AKADEMİ’ de ders kitapları tamamen akademisyenlerin rehberliği ve kontrolünde hazırlanır. Sınava yönelik kitap ve denemeler ise, akademisyen-sınav uzmanı işbirliği ile hazırlanıp akademisyenlerin kontrolü ve onayından sonra basıma girer.

ERTUAL AKADEMİ ders kitaplarında doğru ve güncel bilgileri okuyucularına ulaştırmayı hedef alır. Sınavlara hazırlık kitaplarında doğru ve güncel bilgilerin yanı sıra gerçek sınava uygun soru formatları ile pratik bilgi ve çözümleri de sunar.

VİZYONUMUZ

İnsanımızı, ihtiyaç duyduğu nitelikli eserlerle tanıştırıp yayın alanında ülkemize en üst düzeyde hizmet eden bir yayıncı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Bilimsel anlayıştan taviz vermeden ve teorik-pratik ilişkisini göz ardı etmeden, her yaştan insanımıza hitap edebilecek nitelikli eserler ortaya koymaktır.

SÜREÇ

Kitabınızın bir dosya olarak bize gelmesinden sonra kitap basım sürecini biz yönetiyoruz.

Kitabınızı bize mail adresimizden veya site üzerinden gönderdikten 24 saat içinde ön incelememizi yaparak size dönüş yapıyoruz.

Seçtiğiniz kitap yayın paketine göre çalışmaya karar verdikten sonra gerekli ödeme yaptığınızda sözleşmeleri imzalayarak çalışmaya başlıyoruz.

Dosyanız her biri kendi konusunda uzman onlarca kitap çalışması yapmış editörlerimiz tarafından incelenerek, metin üzerindeki düzeltmeleri ve değişiklikleri sizin onayınıza sunuyoruz.

Editasyon çalışmasına onay verdikten sonra mizanpaj (dizgi) aşamasına geçiyoruz. Dosyanızı bir kitap şekline getirdiğimiz bu işlemin ardından tekrar onayınızı alıyoruz.

Sizin de tercihleriniz dikkate alınarak yaptığımız kapak çalışması yine sizin onayınıza sunuluyor.

Tüm çalışmalarda onayınız alınıp sizin de “olur” vermenizle birlikte kitaplarınızı baskı aşamasına alıyoruz. Baskı aşamasından sonra kitabınızı, sizin isteğiniz doğrultusunda, online sipariş verilecek şekilde satışa sunuyoruz.